son dakika

PERVARİ KAYMAKAMI HAKAN ŞEKER’DEN, MEHMETÇİĞE MORAL ZİYARETİ

Aralık 7, 2017 | by kanal56
PERVARİ KAYMAKAMI HAKAN ŞEKER’DEN, MEHMETÇİĞE MORAL ZİYARETİ
Güncel
0

Pervari Kaymakamı Hakan Şeker, ilçeye bağlı, Ekindüzü, Köprüçay Karakolları ile İğneli Köyü askeri üs bölgesinde görev yapan kahraman Mehmetçiklere moral ziyaretinde bulundu.

Güvenlik güçlerine moral ziyaretinde bulunan Kaymakam Şeker, karakollarda ve askeri üs bölgedeki Mehmetçiklerle bir süre sohbet ederek, güvenlik konuları hakkında bilgi aldı.

Beğendik Belediye Başkan Vekilliği görevine “Kayyum” olarak atandığı günden beri, beldenin soyo-ekonomik yapısına ekonomik değerler katan önemli yatırım ve projeleri hayata geçiren Kaymakam Şeker, mesaisini güvenlik güçlerini ziyaret ederek sürdürdü.

Kaymakam Şeker, bölgede zor tabiat şartlarında görev yapan Kahraman Mehmetçikler ile Güvenlik Korucularına teşekkür etti.

Güvenlik güçlerinin terörle mücadelede gece-gündüz demeden kahramca mücadele ettiklerini kaydeden Şeker, terörle kararlılıkla mücadelenin artarak devam ettiğini belirterek, ‘Pervari ilçesinin önemli bir stratejik konuma sahip, olduğunu, terörle mücadelede güvenlik güçlerimizin çok büyük bir başarı sağladığını’ belirtti.

Kaymakam Şeker, “Ortak amacımız ilçemizin ve bölgemizin güvenliğini sağlamaktır. Bizlere her zaman destek veren halkımıza da teşekkür ederim.” diyerek sözlerini tamamladı.

Kaymakam Şeker’in ziyaret programına; İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ali Ergüçlü, İlçe Emniyet Amiri Naci Sığın, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sıddık Çakan, Özel İdare Müdürü Ümit Ömür Özcan ile kurum amirleri katıldı.

Paylaş

Comments are closed.