son dakika

KULÜP BAŞKANI CANPOLAT :”HEDEFİMİZ ŞAMPİYONLUK”

Eylül 12, 2018 | by kanal56
KULÜP BAŞKANI CANPOLAT :”HEDEFİMİZ ŞAMPİYONLUK”
Güncel
0

Bu yıl bölgesel amatör ligde ilimizi temsil edecek olan Siirt İl Özel İdarespor Kulübü Başkanı Hıfzullah Canpolat, Ziraat Türkiye Kupası maçının ardından yaptığı açıklamada teknik heyet ve futbolcuları kutladı ve bu yıl şampiyonluğu hedeflediklerini hatırlattı.

Futbolun Siirt’te çok sevildiğini ve müthiş bir seyirci kitlesi bulunduğunu hatırlatan Canpolat bu seyirci kitlesine şampiyonluğu tattırmak istediklerini söyledi.
Güçlü bir takım oluşturduklarını belirten Canpolat “Bu yıl hedefimiz şampiyonluktur.Amacımız üçüncü lige çıkarak taraftarımıza yıllar sonra şampiyonluğu tattırmaktır.

 

Bu konuda yönetim olarak elimizden gelen her türlü gayret ve fedakarlığı gösteriyoruz. Ayrıca bu konuda sayın Valimiz Ali Fuat Atik’inde güçlü bir desteğini her zaman arkamızda görüyoruz. Şampiyonluğa ulaşmak amacıyla güçlü bir takım kurduk.Yine aynı şekilde deneyimli ve başarılı bir teknik heyetimiz var. Hepsine olan güvenimiz sonsuzdur.Güzel oyuna sonuca gitmeye çalışacağız.Nitekim henüz lig başlamadı ama Ziraat Türkiye kupasında oynadığımız iki maçta da güzel oyunlar ortaya koyduk ve sonuca ulaştık. Son olarak  maçı 3-0  bir  sonuçla yendiğimiz Cizrespor üçüncü ligde iddialı bir takım.Ancak karşımızda pek bir varlık gösteremediler.Teknik heyeti ve futbolcularımı bir kez daha kutluyorum.Siirt İl Özel İdaresporu güzel günler bekliyor.” Dedi.

Paylaş

Comments are closed.