son dakika

KÖY YOLLARINDAKİ ÇALIŞMALAR DENETLENİYOR

Mayıs 31, 2017 | by kanal56
KÖY YOLLARINDAKİ ÇALIŞMALAR DENETLENİYOR
Güncel
0

GENEL SEKRETER CANPOLAT KÖY KÖY GEZİYOR
Siirt İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği tarafından yapımı sürmekte olan köy yolları denetleniyor.İl Özel İdare Genel Sekreteri Hıfzullah Canpolat yapımı devam eden yollarda incelemelerde bulundu ve yetkililerden bilgi aldı.
Kurumun internet sitesinde verilen bilgiye göre, Genel Sekreter Canpolat Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü “M.Şirin YILDIRIM ile birlikte köy yolları çalışmalarını yerinde denetledi.Merkeze bağlı Bayraktepe,Ekmekçiler ve Koçlu köy yolları asfalt çalışmaları hakkında bilgi alan Canpolat, heyelan bölgesi için alınması gereken tedbirler konusunda yetkililere talimat verdi.
Canpolat geçtiğimiz haftalarda Eruh ilçesinde sürdürülen yol ve diğer hizmetleri yerinde görmek amacıyla bu ilçemize gitmişti. Canpolat, aralarında Genel Sekreter Yardımcısı,Yol ve Ulaşım Hizmetleri,Yapı Kontrol ile Plan Proje Müdürlerininde aralarında bulunduğu heyet incelemeler bulunmuştu.Bu incelemelerde, güvenlik yolları olarak belirlenen;Doğanca, Erkent, Bilgili köy yolu ayrımı denetlenerek, bazılarının stabilizelerinin yapılmasına karar verildi.
Kaynağını Zorova Çayının oluşturduğu grup şebeke suyunun Bayraktepe ve Sağırsu Köyleri ayrım yerlerinin çelik kapı yapılması düşünülürken Okçular Köyü içmesuyu projesi yerinde incelendi.
Daha sonra Eruh ilçe merkezine geçilerek ilçe şantiye binasının onarımının yapılması ve yeniden işlevsel hale getirilmesi için personel görevlendirilmesine karar verildi.
Ziyaret çerçevesinde; Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Murtaza DAYANÇ ziyaret edildi ve bilgi alışverişinde bulundu.

IMG-20170531-WA0001 IMG-20170531-WA0003 IMG-20170531-WA0004

Paylaş

Comments are closed.