son dakika

KAYYUM BEĞENDİK BELEDİYE BAŞKANI ŞEKER’İN GİRİŞİMLERİ SONUÇ VERDİ

Ağustos 12, 2017 | by kanal56
KAYYUM BEĞENDİK BELEDİYE BAŞKANI ŞEKER’İN GİRİŞİMLERİ SONUÇ VERDİ
Güncel
0

PERVARİ-BEĞENDİK ARASI 20 KM. YOL SICAK ASAFALT’LA KAPLANIYOR


Pervari Kaymakamı ve Beğendik Belde Belediye Başkanı Hakan ŞEKER’in girişimleri sonuç verdi.

Van Karayolları 11. Bölge Müdürlüğü sorumluluk sahasında bulunan Pervari İlçe Merkezi ve Beğendik Beldesi arası 20 Km’lik yol, 15 milyon maliyetle sıcak asfalt yapımına 11 Ağustos 2017 tarihinde başlandı.

Beğendik Kayyum Belediye Başkanı Hakan Şeker, Siirt Valisi Ali Fuat Atik ve Karayolları 11. Bölge Müdürü Ahmet Turan Gülmaş’a desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Yolun, medeniyetin en büyük nimetlerinden biri olduğunu belirten Şeker, “Yolun Beğendik beldemiz üzerinden Hizan ve Bitlis iline bağlantılı olduğunu ifade ederek, yolun yapımı için yaptığımız girişimler sonuç verdi. Belde sakinlerimizin yaşam koşullarını daha da yükseltmek için alt yapı ve müşterek hizmetlerin iyileştirme proje çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. “dedi.

Şeker, ”Pervari ilçemizi ve beldemizin daha yaşanılabilir bir belde haline dönüştürülmesi amacıyla tüm kurumlarımızla koordinasyon içinde çalışmalarımız artarak devam etmektedir. Hedefimiz modern, hızlı ve güvenli 20 Km’lik yolun en geç kasım ayında tamamlayarak, halkımızın hizmetine sunmaktır.” diyerek sözlerini tamamladı.

Beğendik Yol yapımı (2) Beğendik Yol yapımı (1)

Paylaş

Comments are closed.