son dakika

KANAL 56’DAN ADAYLARA ÇAĞRI

Haziran 16, 2018 | by kanal56
KANAL 56’DAN ADAYLARA ÇAĞRI
Güncel
0

24 Haziranda yapılacak olan milletvekili seçimleri için bütün partiler çalışmalarına hız verdiler. Seçime katılacak olan partilerin adayları da çalışmaya ve kendilerini vatandaşlara anlatmaya başladılar.


İlimizin tek televizyonu, dünyaya açılan penceresi, halkımızın sözcüsü Kanal 56 Televizyonu da seçim ile ilgili hazırlıklarını tamamladı. Kanaldan yapılan açıklamada; bütün partilere ve adaylara çağrıda bulunularak görüş ve düşüncelerini projelerini Kanal 56 Televizyonu aracılığıyla yansıtmaları istendi.

Açıklamada Kanal 56 TV’nin yayıncılık sorumluluğu gereği bütün partilere ve adaylara eşit mesafede olduğuna değinilerek şu görüşlere yer verildi ”Ülkemizin geleceğini belirleyecek nitelikte olan önemli bir seçimin arifesindeyiz. Bu seçimde vatandaşlarımızın en doğru tercihleri yapmaları da ancak partilerin ve adayların görüş düşünce ve projelerini sağlıklı bir şekilde öğrenmeleri ile mümkündür. Bundan dolayı Kanal 56 Televizyonu sorumlu yayıncılık anlayışı gereği bütün partilerin ve adayların görüşlerini yansıtmayı planlıyor. Bu nedenle seçime katılacak olan partilere ve adaylara çağrıda bulunuyoruz ”Gelin görüşlerinizi düşüncelerinizi ve projelerinizi Kanal 56 TV ekranlarından milyonlarca vatandaşlara ulaştırın.” 

 

Paylaş

Comments are closed.