son dakika

KALP KRİZİ GEÇİREN POLİS MEMURU ALİ SEZER GÖZYAŞLARI İLE MEMLEKETİNE UĞURLANDI

Ekim 29, 2015 | by kanal56
KALP KRİZİ GEÇİREN POLİS MEMURU ALİ SEZER  GÖZYAŞLARI İLE MEMLEKETİNE UĞURLANDI
Güncel
0

Siirt’te görev yapan  ancak geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitiren özel harekat polis memuru Ali Sezer son yolculuğuna uğurlandı. Bu gün geçirdiği kalp krizinin ardından yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitiren özel harekat polisi Ali Sezer düzenlenen törenin ardından memleketi Muğla’nın Milas ilçesine gönderildi.

Özel Harekat Şube Müdürlüğü önünde düzenlenen törende Sezerin öz geçmişi okundu. Emniyet Müdürü Metin Özkan da yaptığı konuşmada, Sezer’den övgüyle bahsederek onun başarılı ve özverili bir polis memuru olduğunu, çok sayıda ödül aldığını belirtti.

Çarşı Hacı Abdülhakim Sancak Camisi İmam Hatibi Nevzat Erdabakoğlunun okuduğu duanın ardından Sezerin cenazesi uğurlandı. 1972 Milas doğumlu olan Sezer, Bingöl, Adana, Muş ve  Kocaeli illerinde görev yaptıktan sonra 2013 yılında Siirt’e atanmıştı.  Sezer evli ve iki çocuk babasıydı.

Polis Memuru Sezer için düzenlenen cenaze törenine  Vali Mustafa Tutulmaz, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ahmet Şimşek, Siirt Ak Parti Milletvekilli Prof. Dr. Yasin Aktay, Cumhuriyet Başsavcısı Alpaslan Ağçakale, Siirt Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Murat Erman, İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Halidun Eren, Vali yardımcıları, bazı kamu kurum ve kuruluş müdürleri,  şehidin ailesi, mesai arkadaşları ve  çok sayıda vatandaş katıldı.

Pollis memuru Tören (1) Pollis memuru Tören (2) Pollis memuru Tören (4) Pollis memuru Tören (5)

Paylaş

Comments are closed.