son dakika

İLLER ARASI 33. VOLEYBOL TURNUVASI 7. GRUP ELEMELERİ BAŞLADI

Nisan 15, 2019 | by kanal56
İLLER ARASI 33. VOLEYBOL TURNUVASI 7. GRUP ELEMELERİ BAŞLADI
Güncel
0

Siirt’te 6 gün sürecek olan  Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) İller arası 33. Voleybol turnuvası 7. Grup elemeleri  15 Nisan 2019 tarihinde başladı.Siirt Merkez Kapalı Spor Salonundaki açılış programı ile İller Arası voleybol turnuvasının açılışına Siirt Belediye Başkan Yardımcısı, Siirt Gençlik ve Spor İl Müdürü, Siirt İl Milli Eğitim Müdürü, Şube Müdürleri ve Yurt Müdürlerinin katılımı ile turnuvaya start verildi.

Turnuva öncesi bir konuşma gerçekleştiren Siirt Gençlik ve Spor İl Müdürü Hüsam OLĞAÇ sporun gençler üzerindeki olumlu etkilerinden bahsetti ve turnuvaya katılan tüm takımların centilmence yarışıp kaynaşmalarını temenni ederek başarı dileklerinde bulundu.

Siirt, Diyarbakır, Şırnak, Hakkari, Kilis, Gaziantep ve Hatay illerinden gelen 7 takımın liderlerine birer katılım plaketi sunuldu. Ardından müsabakalara geçildi ilk olarak Kilis-Gaziantep karşı karşıya geldi 7 takımın mücadele edeceği müsabakalar 20 Nisan 2019 tarihine kadar devam edecek olup, bu tarihte kupa ve madalya töreni ile sona erecektir.

Paylaş

Comments are closed.