son dakika

İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİĞİNE MODERN ATÖLYE

Mayıs 30, 2018 | by kanal56
İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİĞİNE MODERN ATÖLYE
Güncel
0

 Siirt İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği modern bir atölyeye kavuşuyor.


Bu güne kadar atölye hizmetlerini yaklaşık 50 yıllık, ekonomik kullanım  ömrünü doldurmuş bir binada yürüten genel sekreterlik,  2000 metrekare alana sahip modern ve ihtiyaca cevap verecek bir atölye kısa bir süre sonra tamamlanarak hizmete girecek.

İl özel idaresi Genel sekreterliği görevine atandığı günden beri yoğun bir çalışma  gerçekleştiren Hıfzullah Canpolat, önemli bir ihtiyaç olan yeni iş atölyesinin  kurumdaki verim ve kaliteyi arttıracağını söyledi.

Belirli bir program dahilinde kurumun eksikliklerini  hızlı bir şekilde gidermeye çalıştıklarını belirten  Canpolat” 1 yıl önce göreve başladığımda yaklaşık 50 yıldan beri kullanılan iş atölyesinin nerdeyse kullanılamaz hale geldiğini, işçilerimizin zor şartlar altında çalıştıklarını ve yeni iş atölyesine acil gereksinim olduğunu gördüm. Bu nedenle ilgili kurumlarla çalışma yaparak 2000 m2 büyüklüğünde modern bir iş atölyesi inşaatı için start verdik. İnşaallah atölyemiz eklentileri ile birlikte 2 ay gibi bir süreyle tamamlanıp hizmete girecektir. Atölyemizde değerlendirme, takımhane, ağırşase, lehimhane, kaporta boya, hafif şase, kompresör, güç odası gibi birimler yer alacak.  Bunların yanı sıra emekçilerimizin ihtiyaç duyduğu soyunma odası, wc, abdesthane, mescit ve kantin gibi eklentilerden oluşmaktadır.Tüm çalışmalarımızda olduğu gibi burada da her türlü desteğini bizden esirgemeyen sayın Valimiz Ali Fuat ATIK’ e sonsuz teşekkürlerimi sunarım.” Dedi.

Paylaş

Comments are closed.