son dakika

İL EMNİYET MÜDÜR VEKİLİ SARUHAN KIZILAY’IN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Ağustos 20, 2018 | by kanal56
İL EMNİYET MÜDÜR VEKİLİ SARUHAN KIZILAY’IN KURBAN BAYRAMI MESAJI
Güncel
0

Paylaşmanın ve yakınlaşmanın en güzel sebeplerinden olan, toplumsal birlikteliğimizi güçlendiren, insanlık duygularımızı geliştiren saygı ve hoşgörünün pekiştiği, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel şekilde sergilenerek doruğa ulaştığı, sevgi ve kardeşlik duygularının güçlendiği bir Kurban Bayramı’nı daha hep birlikte huzur ve güven içerisinde karşılamanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Siirt Emniyet Müdürlüğü olarak amacımız, hizmet kalitesini arttırmak ve üstlenmiş olduğumuz; vatandaşın huzur ve emniyetini, can ve mal güvenliğini sağlama görevlerini en iyi şekilde yerine getirmektir. Emniyet Müdürlüğümüz, bu düşünce ve anlayışı kendine rehber edinerek, vatandaşlarımızın Kurban Bayramı’nı en iyi şekilde, huzur ve güven ortamında geçirmeleri için gereken tüm tedbirleri almıştır.

Siirt Emniyet Müdürlüğü personeli, siz değerli vatandaşlarımızın Kurban Bayramı’nı huzur ve güven içinde geçirmeleri için 24 saat görevi başındadır. Karşılaştığınız her türlü asayiş, güvenlik ve trafik olayları ile ilgili ihbar, şikâyet ve yardım talepleri için 155 Polis İmdat telefonu her an hizmetinizdedir.

Bu vesile ile şahsım ve personelim adına tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramı’nı kutlar, aziz şehitlerimizi rahmetle anar, kahraman gazilerimize ve emeklilerimize şükranlarımızı sunar, devletimizin bağımsız ve bölünmez bütünlüğüne, milletimizin birlik ve beraberliğine vesile olmasını, sağlık mutluluk ve huzur getirmesini diler, saygılar sunarım.

 

Saruhan KIZILAY

İl Emniyet Müdür V.

1.Sınıf Emniyet Müdürü

Paylaş

Comments are closed.