son dakika

İHSAN TAN BULVARINDA KAZALARA DAVETİYE

Ocak 31, 2018 | by kanal56
İHSAN TAN BULVARINDA KAZALARA DAVETİYE
Güncel
0

İlimizin en yoğun trafik akışının yaşandığı yerlerden biri olan İhsan Tan bulvarında trafik ışıklarının çalışmaması hem vatandaşları çileden çıkarıyor hem de kazalara davetiye çıkarıyor.


İlimizin trafik yoğunluğu fazla olan kavşaklarından birisi olan İhsan Tan Bulvarı kazalara davetiye çıkarıyor. Her gün binlerce araç ve yayanın kullandığı bu bulvarda bulunan trafik ışıkları çalışmıyor. Trafik ışıklarının çalışmamasından şikâyet eden vatandaşlar bu eksikliğin kazalara davetiye çıkardığını ve hayatlarını tehlikeye attığını dile getirdiler.

Tan bulvarının onarılmış olması ve trafik akışının rahatlatılmış olmasının yanında trafik ışıklarının çalışmaz durumda bırakılması kazalara davetiye çıkarıyor. Vatandaşlarla yaptığımız röportajlarda bu durumun risk taşıdığını ve hem yayalar hem de araç sahipleri için ciddi tehlikeler taşıdığını dile getirdiler.

Işıkların onarılmasını istediklerini söyleyen vatandaşlar aynı zamanda kayyum belediyesinin yaptıklarını takdir ettiklerini ve teşekkür ettiklerini dile getirdiler.

Paylaş

Comments are closed.