son dakika

İBNİ SİNA HASTANESİ HİZMETE GİRDİ

Haziran 14, 2017 | by kanal56
İBNİ SİNA HASTANESİ HİZMETE GİRDİ
Güncel
0

BAŞTABİB DR. SARI EN İYİ EN KALİTELİ HİZMETİ VERECEĞİZ

İbni Sina Hastanesi hizmet vermeye başladı. Daha önce MedLife Hastanesi olarak hizmet veren hastane, yeni sahipleri tarafından İbni  Sina Hastanesi adıyla yeni bir  hizmet anlayışıyla açıldı.

00001.MTS_snapshot_00.59_[2017.06.14_18.50.50]

Hastaneyi devir alan Dr. Abdullah Sarı uzun yıllardan beri Siirt’te gerek Devlet Hastanesinde ve gerekse özel bir hastanede hem yönetici ve hem de doktor olarak hizmet verdiğini belirterek, bundan sonrada, yeni hastanede  hemşerilerimize en iyi hizmeti vermeye çalışacaklarını söyledi.

Özel sağlık işletmeciliğinde Türkiye’nin en eskilerinden birisi olarak bu alanda oldukça geniş bir tecrübeye sahip olduğunu belirten Dr. Sarı, doktor olmanın yanı sıra bu tecrübeden de yararlanarak hizmet kalitesini her geçen gün daha da yükselteceklerini belirtti.

Uzun yıllardan beri Siirt’te hizmet veren Medlife Hastanesinin kapanmasına gönlünün razı olmadığını belirten Dr.Sarı “Böyle bir hastanenin kapanmasına gönlüm razı olmadı.Halkımıza sağlık alanında daha iyi hizmet vermek amacıyla bu hastaneyi devir aldım. Hastanede revizyon ve yeni donanım işlemleri tamamlandı.Dahiliye, genel cerrah, kadın doğum, nöroloji ve çocuk sağlığı ve hastalıkları branşları başta olmak üzere bir çok branşta hizmet vermeye başladık.En  kısa zamanda ilimizde eksikliği büyük ölçüde hissedilen plastik cerrahi ve cildiye branşları dahil diğer bir çok branştaki doktorlarımızda gelip göreve başlayacaklardır. “ dedi.

Kimsenin  hasta olmasını temenni etmediklerini ancak,  ihtiyaç halinde Siirtlilerin günün 24 saati başvurabilecekleri bir sağlık kuruluşuna sahip olduklarını belirten Dr. Sarı, uzman doktor ve sağlık personelinin yanı sıra tıbbı donanım açısından da iddialı olduklarını sözlerine ekledi.

 

Paylaş

Comments are closed.