son dakika

HUDER; ANALAR KIYAMI ÜLKEMİZİN GELECEĞİNE DAİR ÜMİTLERİ YEŞERTTİ

Eylül 12, 2019 | by kanal56
HUDER; ANALAR KIYAMI ÜLKEMİZİN GELECEĞİNE DAİR ÜMİTLERİ YEŞERTTİ
Güncel
0

İL TEMSİLCİSİ AV BÜLBÜL DUALARIMIZ DESTEKLERİMİZ ANNELERLE BERABERDİR

Kısa adı HUDER olan Hukuki Araştırmalar Derneği Siirt il Temsilcisi Av.Murat Bülbül, Diyarbakır da çocuklarının kendilerine teslim edilmesini isteyerek HDP il Binası önünde oturma eyleminde bulunan aileleri desteklediklerini belirtti.

Av. Bülbül yaptığı yazılı açıklamada terör örgütü tarafından kaçırılan çocuklar için başlatılan “ANALAR KIYAMI”nın, ülke ve milletin geleceğine dair sevinç ve barış ümitlerini yeşertecek bir anlamı ve hakikatli bir sesi barındırdığını söyledi,

Her türlü etkiden uzak sadece ana yüreğinin gücünün sürdürülmesi konusunda tüm dualarımız ve desteklerimiz analarla beraberdir” diyen Av. Bülbül “Bu kendiliğinden oluşan inisiyatif böylece sürdürüldüğü takdirde umut adına, huzur adına ve toplumsal barış adına inanılmaz imkanlar ve fırsatlar sunacak bir eylemdir. Terör belasının ortaya koymuş olduğu tablo ve def edilmesi konusunda yapılan eksiklik ve yanlışlıkları da tarihin unutulmuş ama ibret alınacak sayfalarına gömecek bu hareketi destekliyor ve gönlümüzün adalet ve hakkaniyet dolu coşkusuyla alkışlıyoruz. “ dedi.

Paylaş

Comments are closed.