son dakika

ERUHLU GENÇLER ÜNİVERSİTEYE HAZIRLANIYOR

Ocak 12, 2018 | by kanal56
ERUHLU GENÇLER ÜNİVERSİTEYE HAZIRLANIYOR
Güncel
0

SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ HİZMETE GİRDİ


Eruh’ta üniversite sınavlarına hazırlananlar için sürekli eğitim merkezi açıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren merkeze devam eden ve kurs gören kişilere kitap ve diğer materyaller ücretsiz olarak veriliyor.

Kaymakam Dayanç kaymakamlık ve belediye başkanlığının iş birliği ile merkezde deneyimli öğretmenlerin görevlendirildiğini ve bu öğretmenlerin merkeze devam edenlere ücretsiz olarak kurs verdiklerini belirtti.

Amaçlarının ilçe gençlerinin iyi üniversiteleri kazanmalarını sağlamak olduğunu belirten Kaymakam Dayanç,  merkezi ziyaret ederek kurs gören kursiyerlerle görüştü.

Kursiyerlere çeşitli nasihatlerde bulunan Dayanç “Sizlerden yalnızca dersleri iyi takip etmenizi ve verdiğimiz kitapları iyi çalışmanızı istiyoruz. Bu merkezin bütün ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Hocalarınızı, kitaplarınızı ve deneme sınavlarını sizlere veriyoruz. Başka ihtiyaçlarınız söz konusu olduğunda onları da karşılayacağız. Siz buraya devam ettikten sonra büyük şehirlerde üniversiteye hazırlanan gençlerden bir farkınız kalmıyor. Biz size güveniyoruz.” Dedi.

Sayısal sözel ve eşit ağırlıklı eğitim verilen ayrı dershanelerde kurs gören üniversite adayı öğrencilerin yanı sıra KPSS sınavlarına da hazırlanan bazı gençlerde merkeze devam edebiliyor.         

Paylaş

Comments are closed.