son dakika

ERUHA YENİ SPOR TESİSLERİ

Ocak 2, 2018 | by kanal56
ERUHA YENİ SPOR TESİSLERİ
Güncel
0

ÇOK AMAÇLI HALI SAHALAR YAPILIYOR


Eruh ilçesinde gençlerin boş zamanlarını değerlendirebilmeleri ve rahat ortamlarda spor yapabilmeleri için yeni spor tesisleri kuruluyor.

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Murtaza Dayanç 2 adet çok amaçlı  saha ile bir normal halı sahanın yaptırılmakta olduğunu söyledi.

Çok amaçlı sahalardan bir tanesinin tamamlandığını ve burada futbolun yanı sıra basketbol ve voleybolda oynanabileceğini belirten Kaymakam Dayanç tesislerin kaymakamlık ve belediyenin işbirliği ile yapıldığını ifade etti.

 

İlçede yaşayan bütün vatandaşlara hizmet götürmeye kararlı olduklarını belirten Dayanç” Gençlerimizin kahvehane köşelerinden kurtularak boş zamanlarını değerlendirebilmeleri ve rahat bir ortamda spor yapabilmeleri için üç adet spor tesisi kuruyoruz. Bunlardan ikisi çok amaçlı açık hava sahaları. Diğeri de halı saha. İlçemiz gençlerine hayırlı olsun.” Dedi.

Kaymakam  ve Belediye Başkanvekili Dayanç diğer iki tesisinde tamamlanma aşamasında olduğunu  ve yakın bir zamanda hizmete gireceğini sözlerine ekledi.

Paylaş

Comments are closed.