son dakika

EMNİYET PERSONELİ KIZILAY’A KAN BAĞIŞLADI!

Ekim 8, 2019 | by kanal56
EMNİYET PERSONELİ KIZILAY’A KAN BAĞIŞLADI!
Güncel
0

Ülke genelinde ve il özelinde  vatandaşlar için duyulan kan ihtiyacının karşılanmasına yönelik çabalar devam ediyor.Türk Kızılay Siirt Şubesi de  bireysel kan bağışlarının yanı sıra kurumlarla da işbirliği içerisinde kan bağış kampanyaları düzenliyor.

Bu kapsamda Siirt Emniyet Müdürlüğü ile yapılan iş birliği sonucu Emniyet teşkilatı mensupları kan bağışında bulundu.Emniyet Müdürlüğünün Doğan Mahallesindeki hizmet binasında düzenlenen ve gün boyu devam eden kan bağış kampanyasına polis memurları ve bekçiler ile diğer personel yoğun ilgi gösterdiler.

Kızılay Şube Başkanı Nihat Altunç yaptığı açıklamada  :  “Siirt emniyet teşkilatımızın  bu  binada düzenlediği  2. Bağış kampanyası . Siirt’te kurumumuzla   kurumlar arasında  işbirliği içerisinde kan bağış kampanyası düzenliyoruz.En fazla ünite kan aldığımız ve en çok kan bağışı yapan kurum siirt emniyet teşkilatıdır. Türk Kızılayı Şube Başkanlığı kan merkezi adına emniyet teşkilatımıza emniyet müdürü Saruhan beye emniyet teşkilatı mensuplarına  teşekkür ederiz . Kan vermek malum olduğu üzere cana can katmaktır. “dedi.

Kan bağış kampanyası için düzenlenen törene  il emniyet müdürü Saruhan Kızılay il emniyet müdür yardımcısı Sırrı Akbay ve emniyet personeli ile Kızılay şube başkanı Nihat Altunç katıldı.

Paylaş

Comments are closed.