son dakika

DÜNYANIN 5. EN BÜYÜK TURİZM FUARINDA SİİRT STANDI ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ

Ocak 31, 2016 | by kanal56
DÜNYANIN 5. EN BÜYÜK TURİZM FUARINDA SİİRT STANDI ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ
Güncel
0

Dünyanın 5. büyük turizm fuarın en iyileri belli oldu.

Dünyanın en büyük 5. turizm fuarı konumunda olan Emitt’te,Siirt Valiliği standı, “En Başarılı Fuar Promosyonu” ödülüne layık görüldü. 

 Fuar ziyaretçileri tarafından seçilen “En İyi”ler ödüllerini yapılan törenle aldılar.

 Siirt Valiliğinin bu yıl tema olarak belirlediği “Botan Vadisi” nin Emitt Turizm Fuarında canlandırılması ve hazırlanan 25 bin tanıtım materyalinin ziyaretçilere dağıtılması, ilgi çekerek, yoğun bir ziyaretçi trafiğine neden olmuştu.

Emitt Turizm Fuarının çok önemli bir organizasyon olduğunu belirten Vali Yardımcısı Ceyhun Dilşad Taşkın,“Emitt Turizm Fuarında bu yıl da iddialı hazırlanmıştık. Tanıtım çalışmalarımıza yeni bir vizyon kazandırdık. 4 gün süren Emitt Turizm Fuarında, ziyaretçiler standımıza büyük ilgi gösterdi. Aynı şekilde medya dünyası da standımıza yoğun alaka gösterdi. Öte yandan İstanbul başta olmak üzere il dışında yaşayan Siirtli hemşehrilerimiz, standımıza gelerek takdirlerini dile getirdiler. Gösterdikleri ilgiden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.”dedi.

 Siirt Kültür ve Turizm İl Müdürü Remzi Uslu da, son aylarda yapılan kültürel çalışmalara dikkat çekti. Emitt Fuarında birbirinden güzel çalışmalar yapıldığını belirten Uslu, “Mega şehirler ve büyük firmalar arasından birincilik ödülünün Siirt Standına verilmesi bizleri ziyadesiyle gururlandırmıştır.” diye konuştu.

Büyük heyecanın yaşandığı ödül töreninde toplu fotoğrafın çekilmesiyle sona erdi.

SIIRTLILER ISTANBUL’DA BIRLIK-BERABERLİK MESAJI VERDILER

Siirt Valiliği himayelerinde açılan Siirt Standına, başta İstanbul’da yaşayan Siirtliler ile  İstanbul’da faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, üyeleri ile Yalova, Bursa ve Kocaeli ile diğer illerden siirt standını ziyaret eden Siirtliler, birlik- beraberlik ve kardeşlik Mesajları verdiler.

Vali yardımcısı Ceyhun Dilşad Taşkın tarafından karşılanan Siirtli vatandaşlar, Siirt’in durumu ve yürütülen  yatırım ve projeler  hakkında bilgilendirdiler.

Vatandaşların Siirt ile ilgili değişik konulardaki Sorularını da yanıtlayan Taşkın, “Siirtlilerin bu birlik ve beraberliği, memleketseverliği gerçekten takdirle karşılanacak bir konudur. Tüm Siirtli vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. ” diye konuştu.

CaCRfplWAAAuovU CaCRfrnXEAA8kB2 CaCRfphW0AA26oW

Paylaş

Comments are closed.