son dakika

DİYARBAKIR’DAN ÜÇ PUANLA DÖNDÜK

Ekim 29, 2017 | by kanal56
DİYARBAKIR’DAN ÜÇ PUANLA DÖNDÜK
Spor
0

Bölgesel Amatör Ligde ilimizi temsil eden Siirt İl Özel İdare Spor Diyarbakır deplasmanından üç puanla döndü.

Güçlü rakibi Diyarbakır Yolsporla karşılaşan takımımız oynadığı üstün bir oyunla üç puanı almayı başardı. 32 dakikada Sinan Demir’in attığı golle galip duruma geçen takımımız ilk yarılı bu skorla bitirdi. Rakip takımın golüne 61 ci dakikada Mamudonun Dia Petenin golüyle karşılık verdik.

Takımımız bu üç puanla büyük moral bulurken puanın da ona çıkardı. Kulüp Başkanı Hıfzullah Canpolat yaptığı açıklamada teknik heyet ve futbolcuları kutladı. Takımın her geçen gün daha iyiye gittiğini belirten Canpolat “Deplasmanda güçlü bir rakipten aldığımız bu üç puan çok anlamlıdır. Takımın yükselişi devam edecektir. Taraftarlarımızı bizi desteklemeye devam etsin. Teknik heyet ve futbolcularımızı kutluyorum.” Dedi.

Teknik Direktör Sinan Bayraktar da maç öncesi yaptıkları açıklamaların gereğini yaptıklarını söyledi. Maç öncesi yaptığı açıklamalarda son haftalarda ortaya güzel bir oyun ortaya koyduklarını ancak bunun karşılığını puan olarak alamadıklarını belirttiğini hatırlatan Bayraktar “Son birkaç haftadan beri olduğu gibi bu maçta da çok güzel bir oyun ortaya koyduk. Ancak diğer haftalardan farklı olarak bu oyunun karşılığını puan olarak almayı başardık.İlk golü biz attık.Beraberlik gölünü yedikten sonrada dağılmadan  ve oyun disiplininden ayrılmadan aynı üstün  oyunumuzu sürdürdük. Maç boyunca çok iyi bir oyun ortaya koyduk. Bu güzel oyun  ve sonuçtan dolayı futbolcuramızı kutluyorum.” Dedi.

Paylaş

Comments are closed.