son dakika

BAŞKAN VEKİLİ TAŞKIN YARALILARI ZİYARET ETTİ

Kasım 30, 2017 | by kanal56
BAŞKAN VEKİLİ TAŞKIN YARALILARI ZİYARET ETTİ
Güncel
0

Siirt’in Şirvan ilçesinde aşırı yağışın ardından bir evin çökmesi sonucu 3 kişi hayatını kaybetti, 5 kişi yaralandı.  Vali Ali Fuat Atik ve Siirt Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın hastaneye giderek yaralılara geçmiş olsun ve başsağlığı dileklerinde bulundular.

Alınan bilgilere göre, Şirvan ilçesi Soğanlı köyünde yağışlar nedeniyle saat 02.30 sıralarında Cemal Coşkun’a ait toprak evde meydana gelen göçükte 8 kişi toprak altında kaldı. Cemal Coşkun (40), çocukları 5 yaşındaki Ömer ve 15 yaşındaki Yusuf Coşkun’un öldüğü belirlenirken, eşi ve diğer 4 çocuğu ise yaralı olarak kurtarıldı. Siirt Devlet Hastanesine kaldırılan yaralıların tedavileri sürüyor.

Siirt Valisi Ali Fuat Atik ve Siirt Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın göçük altında kalan ve yaralı olarak kurtarılan aileyi kaldırıldıkları Devlet Hastanesinde ziyaret etti. Aileye başsağlığı mesajını ileten ve yaralılara geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın hastane yetkililerinden yaralılar hakkında bilgi aldı. Aile yakınları ile tek tek görüşen Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın Siirt belediyesi olarak yanlarında olduklarını belirtti.

Siirt Belediyesi tarafından göçük altında kalan evleri kullanılamaz hale gelen aileye giyim yardımında bulunuldu.

Göçük altında kalıp yaralı olarak kurtarılarak hastaneye kaldırılan vatandaşların tedavileri sürüyor.

Paylaş

Comments are closed.