son dakika

BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM İÇİN HAZIRLIKLAR TAMAMLANDI

Mart 25, 2017 | by kanal56
BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM İÇİN HAZIRLIKLAR TAMAMLANDI
Güncel
0

Başbakan Binali Yıldırım için hazırlıklar tamamlandı.Meydana asılan dev pankart dikkat çekti! Başbakan Binali Yıldırım’ın bugün gerçekleştireceği Siirt ziyareti öncesi hazırlıklar tamamlandı.
Halk oylamasına sunulacak ‘Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni vatandaşlara anlatmak için bugün saat 16.00’da Siirt’e gelecek olan Başbakan Yıldırım’ın açık hava mitingi yapacağı Kent Meydanı’nda hazırlıklar tamamlandı. Kentin önemli caddeleri olan Güres ve Lise caddelerindeki billboardlarda günler öncesinde miting için katılım çağrısı yapılmıştı. Başbakan Yıldırım’ın fotoğrafının yer aldığı billboardlarda, “Başbakan geliyor, Siirtevet diyor. Saat 16.00’da Kent Meydanı’nda tüm halkımız davetlidir” denildi.
Miting alanında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’ın büyük fotoğrafı asıldı. Ayrıca AK Parti Siirt İl Başkanlığı tarafından Başbakan Yıldırım’ın miting yapacağı platformun tam karşısında; “Selahattin’in torunları bozacak tüm oyunları” pankartı asıldı. Alanda yoğun güvenlik önlemleri alındı.

Paylaş

Comments are closed.