son dakika

ASRİAD BAŞKANI DOĞRUSEVER İŞ DÜNYASI ZORDA ANCAK UMUDUMUZU YİTİRMEDİK

Mayıs 22, 2020 | by kanal56
ASRİAD BAŞKANI DOĞRUSEVER İŞ DÜNYASI ZORDA ANCAK UMUDUMUZU YİTİRMEDİK
Güncel
0

Asrın İş Adamları Derneği Siirt Şube Başkanı Zafer Doğrusever iş dünyasının Ramazan ayında ve bayram öncesinde umduğunu bulamadığını belirterek, büyük ölçüde zorluklar çekmelerine rağmende umutlarını yitirmediklerini söyledi.
İş adamlarının ve vatandaşların Ramazan Bayramlarını kutlayan Doğrusever”İş dünyası büyük zorluklar içerisinde faaliyetini sürdürüyor. Corona virüsün etkilediği iş dünyası Ramazan ayında ve bayram öncesinde umduğunu bulamadı.Vatandaşlar ancak zorunlu ve temel ihtiyaç maddelerini almayı tercih etti.Ancak bu zorlu ve sorunlu günlerin en kısa zamanda sona ereceğine inanıyoruz.Bu konuda hükümetin uyguladığı politikayı ve destekleme çalışmalarını büyük bir dikkat ve umutla takip ediyoruz. Bunların en kısa zamanda sona ereceğine ve iş dünyasının rahat nefes alacağına inancımız tamdır.Bu duygu ve düşüncelerle iş dünyamızın ve vatandaşlarımızın bayramlarını kutluyoruz. “ Dedi.
Doğrusever Siirt’in sorunlarını çözmesi ve kalkınması için uygulanacak her türlü projeye gereken desteği vereceklerini söyledi .

Paylaş

Comments are closed.