son dakika

AK PARTİ KONGRELERİ DEVAM EDİYOR

Şubat 10, 2018 | by kanal56
AK PARTİ KONGRELERİ DEVAM EDİYOR
Güncel
0

KADIN KOLLARINDA BAŞKAN YİNE TEMİZ


Adalet ve Kalkınma Partisinde teşkilat kongreleri devam ediyor. Belde ve ilçe kongrelerinin ardından bu gün kadın kolları il başkanlığı 5. olağan kongresi coşkulu bir kalabalıkla gerçekleştirildi.

Türgev Salonunda gerçekleştirilen kongrede Cumhurbaşkanı  ve Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan sinevizyon mesajı izlendi.

Başbakan Binalı Yıldırım ve diğer bazı zevatların gönderdiği mesajların okunmasının ardından yönetimin faaliyetleri sinevizyondan izlendi ve oylanarak aklandı.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nurten Temiz ve İl Başkanı F.Özgür Çalapkulunun konuşmalarının ardından partinin Merkez Karar Yönetim Kurulu üyesi iş adamı hemşerimiz Ethem Sancak bir konuşma yaptı ve bayanlardan 2019 yılı seçimlerine kadar aralıksız bir şekilde çalışma yürütmelerini istedi.

AK Parti Siirt Milletvekili ve Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı,  Avrupa Parlamenterler Meclis üyesi Prof. Dr. Yasin Aktay da yaptığı konuşmada kadınların toplum hayatındaki önemine sosyolojik ve dini açılardan değerlendirdi.

Kongrede son konuşmayı Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Canan Kalsın yaptı. Kalısn partinin tarihçesine değindi.

Kongre boyunca kadın kolları başkanı Nurten Temize  büyük tezahüratlar yapıldı.Kongre yönetime seçilen üyelerle protokol üyelerinin birlikte çektirdiği hatıra fotoğrafı ve oy kullanılması ile sona erdi.

Paylaş

Comments are closed.