son dakika

AK PARTİ HEYETİ BEĞENDİK BELDESİNDE

Haziran 9, 2018 | by kanal56
AK PARTİ HEYETİ BEĞENDİK BELDESİNDE
Güncel
0

24 Haziranda yapılacak olan seçimler nedeniyle AK Parti heyeti gece Pervarinin Beğendik Bidar beldesine çıkartma yaptı. Merkez Karar Yönetim Kurulu üyesi Ethem Sancak, milletvekili adayları Osman Ören, Sadettin Sabaz ve Lokman Özcan ve diğer partililer  gece Beğendik beldesine gittiler.Burada Belediye Başkan Vekili ve Kaymakam Hakan Şekerden çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

Hemşerimiz Ethem Sancak burada yaptığı  konuşmada Ülkemizin son yıllarda gerçekleştirdiği atılımları anlattı. Sancak,  Ak Parti iktidarı döneminde batı bölgelerinde önemli atılımlar gerçekleştirilmesine karşılık doğu bölgelerinde aynı başarının elde edilememesinin nedenini terör bağladı. Türkiye Cumhuriyeti kurarken Atatürk’ün Türkleri ve Kürtleri bu ülkenin sahipleri olarak gördüklerini anlatan Sancak  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kürtleri bu vatanın sahiplerinden birisi olarak gördüğünü söyledi.

Heyet buradaki konuşmaların ardından bölgenin önemli toplum önderlerinden Görgün Özdemir’in evine geçti.Evin  önünde bulunan kalabalık vatandaş topluluğuna  seslenen Sancak,  24 haziranda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Partiyi destekleyerek , ülkemiz üzerinde oyun oynayan dış güçlere gereken dersin verilmesini istedi.

Heyet kalabalık bir vatandaş topluluğu ile birlikte Görgün Özdemirin evinde sahur yaptıktan sonra beldeden ayrıldı.

 

Paylaş

Comments are closed.