son dakika

AK PARTİ DIŞ İLİŞKİLER BAŞKAN YARDIMCISI DEMİRKIRAN: “HALKIMIZ HİZMET İSTİYOR”

Mart 26, 2019 | by kanal56
AK PARTİ DIŞ İLİŞKİLER BAŞKAN YARDIMCISI DEMİRKIRAN: “HALKIMIZ HİZMET İSTİYOR”
Güncel
0

Bu hafta sonu yapılacak olan yerel seçimlerinde partisine destek olmak amacıyla bir süreden beri aramızda bulunan Siirt eski milletvekili ve AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Afif Demirkıran, halkımızın artık hizmeti istediğini belirterek, bu nedenle Ak Parti Belediye Başkan Adayı Ali İlbaş’ın bu göreve getirileceğine inandığını söyledi.

Esnaf ziyaretlerini gerçekleştiren Demirkıran, beraberindeki bir heyetle birlikte, Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığını da ziyaret ederek, oda meclis başkan vekili Abdülkadir Demirhanla bir süre görüştü. Demirhan oda çalışmaları hakkında Demirkıran’a bilgi verdi.

Demirkıran yaptığı açıklamada “Bilindiği üzere 31 Mart tarihinde ülkemiz için çok önemli bir seçim gerçekleştireceğiz.Bu seçim yerel seçimlerin de ötesinde bir anlam taşıyor. Ülkemizin bekası ile ilgili bir seçim.Hem bu durum ve hem de halkımızın belediyecilik hizmetlerini istemesi nedeniyle, seçimlerin Cumhur ittifakının zaferiyle sonuçlanacağına inanıyorum. Özellikle bölgemizde ve ilimizde halkımız hizmet belediyeciliğini istiyor. Kayyumlar döneminde bunun nasıl gerçekleştirileceğini gördüler. Bu günde Ticaret ve Sanayi Odamızı ziyaret ettik. Hem seçimi konuştuk ve hem de çalışmaları hakkında bilgi aldık.” Dedi.

Demirhanda yaptığı açıklamada ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Demirkıran ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

 

 

Paylaş

Comments are closed.