son dakika

ADALET BAKANI BOZDAĞ İLİMIZE GELDİ

Şubat 28, 2016 | by kanal56
ADALET BAKANI BOZDAĞ İLİMIZE GELDİ
Siyaset
0

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ilimize bir günlük ziyaret gerçekleçtirdi.Başbakanlığa bağlı özel bir uçakla Siirt Havalimanında Vali Tutulmaz ve diğer yetkilier tarafından karşılanan Bakan Bozdağ daha sonra Adliye Sarayına geçti.Burada Cumhuriyet Başsavcısı Alpaslan Ağçakale ve yargıçlarla görüştü. Ayrıca bölge illerinin savcı ve adalet komisyonu başkanlarıyla bir toplantı yaptı.

Bakan Bozdağ daha sonra valiliğe geçti.Burada şeref defterini imzalayan Bozdağ, Vali Mustafa Tutulmazla da görüştü. Siirtin huzur ve barış içerisinde olduğunu ve Siirtlilerin bunun bozulmasına müsaade etmediklerini belirten Vali Tutulmaz, hükümetin politikaları doğrultusunda kalkınmaya çalışıldığını ifade etti.Bakan Bozdağ da huzur ve barış kenti Siirtte olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti.Beraberinde hemşerimiz HSYK üyesi Taci Bayhan ve üst düzey yöneticilerin bulunduğunu ve bunlarin bakanlikla ilgili çalışmaları yürüteceğini söyledi.

Bakan Bozdağ daha sonra Ak Partinin genişletilmiş Danışma Kurulu toplantısına katıldı.Ak Parti Milletvekili Prof.  Dr. Yasin Aktayda Bakan Bozdağa ziyaretlerinde eşlik etti.STSO Başkanı Güven Kuzuda Bozdağın temaslarında hazır bulundu.Danışma Meclisi toplantısında Ak Parti il başkanı Fuat Özgür Çalapkulu yaptığı konuşmada 28 şubat sürecine değindi ve Siirtin Ak Parti iktidarındaki rolüne değindi.Milletvekili Prof . Dr .Yasin Aktayda konuşmasında 28 Şubat sürecine değindi ve böyle bir günde Adalet Bakanını ağırlamaktan mutluluk duyduklarını söyledi.Bakan Bozdağ’da konusmasında gündemdeki konuları değerlendirdi.Ve daha sonra esnaf ziyaretinde bulundu.

d6d3f113-3327-4878-953d-67dc3a7a883a

Paylaş

Comments are closed.