son dakika

7’DEN 77’YE TİLLO HAYAT BULUYOR PROJESİNDE

Ocak 3, 2018 | by kanal56
7’DEN 77’YE TİLLO HAYAT BULUYOR PROJESİNDE
Güncel
0

SPOR ŞENLİĞİ DÜZENLENDİ


Kalkınma Bakanlığının yürürlüğe koyduğu Sosyal Destek Projesi kapsamında Tillo Kaymakamlığınca 7 den 77 ye uygulamaya konulan Tillo Hayat Buluyor projesi kapsamında ilçede spor şenliği düzenlendi.

İlçenin Kapalı Spor Salonunda düzenlenen şenlikte konuşan ilçe Milli Eğitim Müdürü Muammer Altunç proje kapsamında gerçekleştirilecek sportif çalışmalar hakkında bilgi verdi.

İlçe Kaymakamı Yunus Koçta yaptığı konuşmada Tillolu gençleri sporla buluşturmayı hedeflediklerini söyledi. Proje kapsamında futbol voleybol ve basketbol kursları açıldığını belirten Koç ” İlçemizde bu proje kapsamında gençlerimizi spora yönlendirmek istiyoruz. Değişik branşlardaki kurslarımız başladı. İlçemizdeki beden eğitimi öğretmenleri tarafından verilecek bu kurslara zaman zaman bende katılacağım.” Dedi.

Törende daha sonra Vali Yardımcısı Bünyamin Kuş ve Yunus Koç tarafından öğrencilere spor malzemeleri dağıtıldı. Siirt İl Özel İdare Genel Sekreteri ve Kulüp Başkanı Hıfzullah Canpolat Teknik Direktör Sinan Bayraktar ve futbolcularında katıldığı törende Canolat tarafından üzerinde Vali Ali Fuat Atikin adı yazılı 61 numaralı forma Vali Yardımcısı Kuşa teslim edildi.

Siirt Spor onursal başkanı Beşir İlçinde belediye başkanı İtham Aydına forma takdim etti.

Törene ilçe kamu kurum müdürleri ile Valilik Sosyal Projeler Müdürü Hadi Başak uzman Ömer Günzüt, Kültür ve Turizm Müdürü Remzi Uslu’da katıldı.

Paylaş

Comments are closed.